כיצד לפאר את האמבטיה עם פריטים קטנים ואיכותיים

אם פעם חדר האמבטיה היה מוקד פחות נחשק לשיפוצים, התמונה היום היא אחרת. אנשים אוהבים להתקלח בחדר רחצה נעים ומלטף ובעזרת פרטים פשוטים, לפעמים גם מורכבים יותר, תוכלו לפאר את חדר האמבטיה וגם להנות מחימום חסכוני. בואו נדבר על פתרונות חימום לחדר הרחצה בבית:

רוצים לפאר את חדר האמבטיה ולא בטוחים מה לעשות? אנחנו ממליצים לכם על מספר פריטים קטנים ואיכותיים שבעזרתם תוכלו לקבל תחושת FRESH אמיתית באמבטיה. אנחנו מדברים על אמצעי חימום לחדר הרחצה, שניתן להשתמש בהם בביטחון מוחלט וללא חשש התחשמלות, חלילה. מעוניינים לדעת על מה למשל אנחנו מדברים? בואו נרחיב קצת.

 

מחממי מגבות ומפשירי אדים לחדר האמבטיה

קחו לדוגמה את המוצר שנקרא מחמם מגבות. מחממי מגבות הם אמנם מוצר חשמלי, אבל אפשר להשתמש בהם בביטחון מוחלט בתוך חדרי רחצה. חברת סאן שיין היא חברה אשר מתקינה מערכות חימום תת רצפתי בכל הארץ, מערכות אשר עומדות בתקני הבטיחות הגבוהים ביותר. 

מאחר והחברה אינה מתפשרת על ביטחונו של אף לקוח ולקוחה, גם מחממי המגבות שחברת סאן שיין עומדים בתקנים הכי מחמירים לבטיחותם של אנשים. אתם מוזמנים לבדוק עוד היום עם צוות החברה לגבי מחמם מגבת גדול, מחממי מגבות קטנים, בינוניים ועוד.

 

פרטים איכותיים לחדר הרחצה שנותנים ערך מוסף

רוצים עוד פריט קטן ואיכותי לפיאור האמבטיה? בואו נדבר למשל על מפשיר אדים לחדר הרחצה. מפשירי אדים באמבטיה מותקנים מאחורי הראי שלכם בחדר הרחצה, והם פועלים בצורה מושלמת גם אם האמבטיה עמוסה באדים כבדים של מקלחת רותחת. 

אז מה יש לנו עד כה? יש לנו מחמם מגבות ויש לנו גם מפשיר אדים באמבטיה, מה נשאר לנו עוד? הרבה אנשים משתמשים בתנורים תלויים על הקיר, שמותקנים בדרך כלל בגובה בטוח. התנורים האלו אמנם עשויים להיות מסוכנים, אבל אם הם בגובה הנכון ומותקנים מקצועית, הם בדרך כלל לא אמורים לסכן אתכם.

 

כל הדרכים לפאר את חדר האמבט

נכון, הבטחנו אמנם פריטים קטנים ואיכותיים, אבל לרגע אחד, אנחנו רוצים לדבר אתכם על חימום תת רצפתי באמבטיה. לא מדובר בפריט קטן, אבל כן מדובר בדבר שאתם יכולים להתקין בבית ולהנות מהעלאת שווי הנכס שלכם. 

בסכומים של אלפי שקלים בודדים, ניתן יהיה להתקין חימום תת רצפתי בחדר האמבטיה. לדעתנו? מומלץ מאוד. אוקי, לאחר שהמלצנו על המובן מאיליו – חימום רצפה בחדר האמבטיה, בואו נחזור לפריטים קטנים ואיכותיים. 

 

לעצב את חדר הרחצה במינימום תקציב ומקסימום נראות

חשבתם פעם על מדבקות אריחים ומדבקות לקירות? אנחנו ממליצים על שלל מדבקות שניתן להדביק בחדר האמבטיה, אבל חשוב מכך, ניתן להסירן יחסית בקלות. אל תשכחו, כשאתם רוכשים מדבקות לחדר הרחצה, תמיד יהיה מומלץ לברר מראש: עד כמה יהיה קשה להסיר את המדבקות כשתרצו לעשות זאת? 

מעבר למדבקות אריחים ולמחממי מגבות או מפשירי אדים, אנחנו ממליצים על פתרונות אחסון לחדר האמבטיה. פתרונות אחסון לחדר הרחצה בדרך כלל מגיעים מעוצבים למדי, ככה שאפשר לבחור בין מגוון באמת רחב של פתרונות. אתם יכולים לבחור מגירות-קש, מגירות-בד, מגירות-עץ ועוד. בין אם אתם בוחרים פתרון אחסון כזה או אחר לחדר הרחצה, זכרו שאפשר גם לתלות מהקיר פתרונות אחסון.

 

מדפים לחדר הרחצה: כל הדרכים לעצב את הבית

ישנם מדפים שאפשר לתלות בחדר האמבטיה גם כן, מה שמקנה לכם נראות באמת ייחודית. ואם כבר מדברים על אווירה ייחודית, למה לא לפנק את עצמכם עם ראש מקלחת מעוצב (דוש)? אתם מוזמנים להרגיש בצימר, מגיע לכם. אתם יכולים לרכוש ראשי מקלחות מעוצבים בחנויות הטמבור הקרובות לביתכם, אבל אם בא לכם להשקיע, תוכלו לאתר חנויות אשר מוכרות ספציפי את המוצרים האלו. 

כמו שאדם סיני חכם פעם אמר, היופי הוא בפרטים הקטנים. חברת סאן שיין – התקנת פתרונות חימום ביתיים וחימום רצפה בפריסה ארצית, תוודא עבורכם גם את הפרטים הקטנים האלו. אתם מוזמנים לבדוק עוד היום פתרונות חימום קטנים ואיכותיים לחדר הרחצה. צריכים מחמם מגבות? מפשיר אדים לאמבטיה? צוות ההתקנות של חברת סאן שיין יגיע אליכם בכדי להתקין את המוצרים האלו. ושיהיה עיצוב נעים! 

רוצים לדבר איתנו?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !