חימום תת רצפתי גז – מידע מקיף

אם אתם מחפשים אחר חיסכון באנרגיית חשמל, אבל במקביל גם להישאר חמימים ונעימים בחורף, אתם מחפשים אחר פתרונות חימום והסקה כמו חימום תת רצפתי גז. בניגוד למזגן הביתי שלכם, חימום תת רצפתי מסוג זה לא ייצור את תחושת המחנק שכולנו כל כך מכירים מהמזגנים הביתיים. אך זהו לא יתרונו היחיד. 

אין מישהו מאיתנו שלא מכיר את הרגע הזה, כשהאוויר בבית פשוט כבר חנוק מדי ואי אפשר לנשום בגלל המזגן שעובד שעות רבות, אז מכבים אותו ופותחים חלונות בשביל אוויר. רגע מוכר לכולנו, וגם לא ממש נעים, יש לציין. אם כך, בואו נדבר על פתרונות חימום ואמצעי הסקה שלא רק שהם מייצרים אוויר נעים ולא חנוק, הם גם חוסכים לכם בתשלומי חשבון החשמל. כמובן, אנחנו מדברים על פתרונות חימום לבית כמו חימום תת רצפות על בסיס של גז.

 

חימום חלל החדר תוך חיסכון באנרגיית חשמל – חימום על בסיס גז

למעשה מדובר בדרך יעילה וחסכונית במיוחד לחימום הרצפה. מערכת חימום תת רצפתי בגז מופעלת באמצעות צינורות אשר מותקנים מתחת לריצוף ובהם זורמים מים חמים. את המים מחמם דוד הגז שמותקן מה שמאפשר חימום מהיר וטוב במינימום צריכת חשמל. 

בין היתרונות הרבים שיש בחימום תת רצפתי גז, הוא היתרון בקלות ההתקנה של פתרון חימום זה. למעשה, ניתן להתקין את פתרון החימום הזה מתחת לכל רצפה, מרצפות, או פרקטים ובלטות מכל הסוגים. בנוסף למה שציינו עד כה, החימום התת רצפתי על בסיס גז גם מאפשר את החימום האחיד והנעים של כלל מבנה, או יותר נכון, כל חלל שבו החימום הנ"ל מותקן.

 

האם יש צורך בהתקנת מספר מערכות חימום גז בבית?

כמובן, בנקודה זו יהיה חשוב לציין, אם אתם מעוניינים לחמם יותר מחלל אחד במבנה, אתם תצטרכו להתקין יותר ממערכת אחת של חימום רצפות בגז. עוד כדאי לדעת, אם אתם סולדים מהנושא של רעשי המזגן, אתם תשמחו לשמוע שחימום הגז עובד בטכנולוגיה מאוד מתקדמת ומאוד שקטה. 

הטכנולוגיה של חימום על בסיס גז למעשה מאפשרת לכם לנהל איכות חיים משודרגת בכמה וכמה מונים, תוך שאתם נהנים מחימום שהוא גם אחיד, לא מייבש את האוויר, חסכוני באנרגיה ויחסית פשוט להתקנה. בנקודה הזו אנחנו רוצים להדגיש את הדבר הבא – לעולם אל תתפשרו על איכות ההתקנה של מערכות חימום אלו.

 

אל תתפשרו על מקצועיות ואיכות ההתקנה של אמצעי הסקה בגז

בחיים כמו בחיים, ישנם תמיד בעלי מקצוע מומלצים יותר ואנשי מקצוע מומלצים פחות. אנחנו, בחברת סאן שיין, מחזיקים במוניטין רב שנים הכולל התקנות של מערכות חימום בפריסה ארצית ובכל סוגי המבנים, תוך שאנחנו עובדים אך ורק תחת תווי התקן ונהלי הבטיחות המחמירים ביותר. 

חובה לזכור, בסופו של דבר ואולי בכלל בתחילתו של דבר, ההתקנה כוללת התעסקות עם גז, ככה שהיא חייבת להתבצע תחת נהלי בטיחות מחמירים ביותר, כשם שאנחנו מיישמים בחברתנו, חברת סאן שיין פתרונות חימום והתקנת חימום תת רצפתי גז.

 

יש חסרונות בחימום תת רצפתי גז?

ומאחר ששום דבר בחיים אינו מושלם, חשוב גם לציין חסרונות שקיימים בהתקנת חימום גז. קודם כל, יש לזכור כי במקרים רבים יהיה צורך לפרק את הבלטות או את הפרקט, ככה שתמיד יהיה עדיף להתקין את סוג החימום הזה תוך תהליך הבנייה של הנכס.  

שנית, העלויות של התקנת חימום תת רצפתי גז אינן נמוכות. מעבר לכך, יש אור ירוק להתקין את אמצעי ההסקה היעיל ביותר. צרו עמנו קשר עבור ייעוץ נוסף, בהצלחה! 

רוצים לדבר איתנו?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !