משאבות חום

אם בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים משתמשים באמצעי חימום כמו משאבות חום, הרי שברור לחלוטין מדוע זה ככה. מאחר שתנורי הסקה ואמצעי חימום אחרים צורכים לא מעט אנרגיית חשמל, בימינו כבר אנשים מעדיפים להתקין בביתם ובמבנים משאבות חום, שצורכות פחות אנרגיה באופן די ניכר. 

 

משאבות חום כפתרון משלים לחימום הבית ומבנים

נקעה נפשכם בניסיונות לצמצם את חשבון החשמל? אתם מוזמנים להכיר עוד היום את מערכות החימום האידיאליות אשר מספקות גם מיזוג אידיאלי בבית, אבל גם שומרות על חשבון החשמל שלא יגדל ויטפח. מערכות חימום אלו נקראות משאבות חום, והן למעשה עובדות על שיטה של ניצולת אנרגיית השמש. תוך כדי שאנרגיית השמש נקלטת במשאבות החום, נוצר למעשה מעגל חימום באמצעות אנרגיה מאוד חסכונית. 

 

משאבות חום כפתרון חימום בלתי נדלה ואקולוגי

בסופו של דבר, לאנרגיה זו בעצם אין באמת סוף, מאחר שמשאבות החום "ניזונות" מאנרגיה בלתי נדלית – אנרגיית השמש. כתוצאה מהניצולת של אנרגיית השמש, משאבת חום היא בעצם אמצעי הסקה המוגדר בתור פתרון חימום אקולוגי וירוק, שאינו צורך כמויות של חשמל. 

באופן כללי, נהוג מאוד להשתמש במשאבות חום במקומות כמו מקוואות, בריכות, בתי הארחה ונופש, לולי תרנגולות ועוד. מבחינת אמצעי חימום אשר יעילים גם ללא בעירה של גזים ודלק, נכון לשנת 2020, משאבות חום הן פתרון ואמצעי ההסקה הטוב ביותר שקיים, ופתרון הסקה זה משתלב גם בפרויקטים של בנייה רגילה וגם בפרויקטים של בניה קלה. למי שעדיין לא מכיר, בניה היא קלה היא למעשה בניה באמצעות פלדה ואלומיניום, עץ, ברזל ועוד.

משאבות חום
נכון לשנת 2020, משאבות חום הן פתרון ואמצעי ההסקה הטוב ביותר שקיים.

 

כיצד משאבת חום בעצם עובדת?

למעשה, כשמדובר במשאבות מהסוגים האלו, מדברים על הפיכה של כיוון הזרימה הטבעי של החום. בסופו של דבר, משאבות חום אלו פועלות בשיטה של אנרגיה סולארית אשר מגיעה מהשמש, מה שהופך את המשאבות האלו לטכנולוגיה מתקדמת ומאוד יעילה, אבל לא פחות חשוב מכך, מאוד חסכונית וידידותית לסביבה. 

משאבות חום אלו מותקנות במקרים רבים שבהם יש צורך בהסקה נוחה וחסכונית, כמו למשל במקרים שבהם אנשים מעוניינים להתקין בביתם חימום תת רצפתי. ההבדל הוא, שמשאבות החום בחימום התת רצפתי בעצם יוצרות ניצולת של החום, שגם ככה קיים סביב המשאבה. הניצולת היעילה הזו נוצרת בעזרת שאיבה של חום באוויר.

 

מה היא צריכת האנרגיה של משאבות חום?

בעזרת החום ש"נשאב", המשאבות בעצם מתחממות ומחממות את חלל החדר, או את המבנה. אם רוצים לדבר במספרים, אז נתונים מראים לנו שכשמשאבות החום עובדות בצורה תקינה והניצולת טובה, בערך 20% מהצריכה של האנרגיה מגיעה דרך החשמל. 

למעשה, נתון זה משאיר אותנו עם 80% של צריכה סולארית טבעית אשר נספגת במשאבות החום. בשורה התחתונה, נכון להיום, אין פתרונות חימום ואמצעי הסקה אשר יוצרים ניצולת טובה יותר ויעילה יותר של אנרגיה סולארית ומשאבים טבעיים, כמו אנרגיית השמש.

 

התקנת משאבות חום ופתרונות חימום

לאחר שהבנו מה הן משאבות חום וכיצד הן פועלות, בואו נדבר על התקנת משאבות חום מסוגים אלו, התקנת חימום תת רצפתי ועוד. בין אם אתם מעוניינים להתקין בביתכם אמצעי הסקה או אמצעי חימם מסוג כזה או אחר, תמיד ההמלצה  הגורפת תהיה להסתייע בלא פחות מאשר מומחים בתחום. 

בבואכם לבחור את החברה שתתקין עבורכם משאבות חום, אנחנו ממליצים לכם ליצור קשר עמנו, חברת סאן שיין – מערכות חימום תת רצפתי והתקנת משאבות חום בפריסה כמעט ארצית. מאיתנו, אתם תקבלו את הייעוץ הכי שקוף ומהימן, אך גם את הצעות המחיר הקונקרטיות והמשתלמות ביותר.

 

התקנת משאבת חום עם סאן שיין – פתרונות חימום

התקנת משאבות חום מעולה לא הייתה פשוטה יותר, במיוחד כשנעזרים בצוות של מקצוענים. עם ניסיון של הרבה שנים בתחום, המון ידע מקצועי וצוות של מקצועני התקנת משאבות חום, אנחנו נגיע כמעט לכל מקום בארץ ונבצע עבורכם התקנת משאבות חום לחימום הבית, או לחימום מבנים מסוגים אחרים. 

אם אינכם בטוחים בפתרון החימום המומלץ עבורכם, אנחנו מזמינים אתכם להתייעץ אתנו, ואנחנו נעזור לכם לבחור את פתרונות החימום האידאליים לסוג המבנה שלכם. אנו מספקים שירות למאות לקוחות בארץ, חלקם גם לקוחות קבועים שנהנים משירותינו מזה שנים רבות. נשמח שתימנו גם אתם בין לקוחותינו!

רוצים לדבר איתנו?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !