חימום בריכות שחייה בעזרת משאבות חום

בעוד שהקמת ובניית בריכת שחייה היא חלום לכל דבר של רוב האנשים אשר מתגוררים בבתים גם גינה פרטית, יהיה חשוב גם לדעת כיצד להתאים את פתרונות החימום לבריכה. הנה כל מה שצריך לדעת על חימום בריכות שחייה באמצעות משאבות חום:

בין אם מדברים על בריכה קטנה או גדולה יותר, אולי אפילו בריכת שחייה ענקית, יהיה צורך גם לחממה בעונת החורף. בעוד שעונת הקיץ בירכה את כולנו בשמש שאכן קופחת, עונת החורף בישראל מצריכה ממכם לחמם את הבריכה שלכם, אבל במקביל לכך, אתם גם תצטרכו לעשות זאת תוך שאתם חוסכים באנרגיית חשמל עד כמה שניתן. אז הנה כל מה שצריך לדעת בנושא של חימום בריכות שחייה עם משאבות חום, בואו נבין מה הן משאבות החום האלו. 

 

משאבות החום שניתן להתקין באמצעות חברת סאן שיין

בחברת סאן שיין, אנו מתקינים משאבות חום אשר פועלות לאורך כל ימות השנה, ומשאבות חום אלו ניתנות להתקנות במהלך תהליך הבנייה של בריכות חדשות. יחד עם זאת, אנו גם עוסקים בהתקנת משאבות חום בבריכות שכבר נבנו, בריכות קיימות. 

בעוד שהטמפרטורה הממוצעת בעבור חימום המים היא 28 מעלות צלזיוס ועד 30 מעלות צלזיוס, ואת הג'קוזי יהיה ניתן לחמם עד טמפרטורה של 40 מעלות צלזיוס. אם יש ברצונכם לחמם בריכות טיפוליות מסוגים כאלו ואחרים, שמאכלסות בתוכן בדרך כלל גם אוכלוסייה טיפולית שצריכה תנאי מים ספציפיים, יהיה ניתן לחמם עד לטמפרטורה גבוהה במיוחד, כולל לטמפרטורות אשר מוגדרות טמפרטורות ייעודיות לטיפולים. 

חימום בריכות שחייה בעזרת משאבות חום
אנו מתקינים משאבות חום אשר פועלות לאורך כל ימות השנה. (צילום: pexels.com).

 

משאבות חום מושתקות לבריכות שחייה וג'קוזי

עוד חשוב לדעת, יהיה ניתן לבצע התקנה של משאבות חום אשר נחשבות הרבה יותר שקטות ממשאבות חימום אחרות. כדאי לדעת, בחברת סאן שיין אנו עוסקים בהתקנה של משאבות חום מושתקות. משאבות חום מושתקות למעשה מיועדות בעבור מיקומים כאלו ואחרים, שבהם יהיה חשוב לשמור על השקט. 

לדוגמה, אפשר להזכיר בנקודה הזו את הצימרים הרבים שישנם בצפון הארץ, לפעמים צימרים שנמצאים בקרבה אחד לשני. ברגע שמבנים כאלו ואחרים מקורבים אחד לשני וחצרות אולי אפילו צמודות אחת לשנייה, בדרך כלל יהיה כדאי להתקין משאבום חום מושתקות, וזאת מתוך הדרישה לשקט יחסי באותו האזור.

למידע נוסף על חימום תת רצפתי לחץ כאן.

 

חימום בריכות ידידותי ואקולוגי לסביבה

עוד כדאי לדעת, המשאבה עצמה, וגם תהליך החימום, הם ידידותיים לסביבה ונחשבים אקולוגיים ביותר. מאחר שבתהליך החימום לא נעשה שום שימוש בכל מיני סוגים של דלק, אתם למעשה נהנים מחימום בריכות אידיאלי וידידותי לאדם, חסכוני וגם שקט אם תרצו. 

בסופו של דבר, הפעולה של החימום אינה מצריכה שום מעורבות-טכנולוגית, וזאת מלבד השליטה שקיימת בבקר הטמפרטורה של משאבות החום שהתקנתם. בין אם אתם מעוניינים בהתקנת משאבות חום לחימום בריכות שחייה, או שמא אתם מתעניינים בסוגי פתרונות אחרים ושונים, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום ולקבל את הייעוץ המקצועי ביותר.

 

ייעוץ לפני התקנת פתרונות חימום לבריכות שחייה וג'קוזי

אנחנו מזמינים אתכם להכיר אמצעי חימום לבריכות מסוגים שונים, כולל גם אמצעי הסקה למבנים ולבתים. בחברת סאן שיין, אנו מציעים שירות הניתן באופן המקצועי ביותר, וזאת לאחר שרכשנו שנות מוניטין רבות ועשייה מבורכת בתחום זה של התקנת פתרונות חימום בבריכות שחייה, במשרדים ובמבנים מכל הסוגים. 

ללא כל התחייבות, תוכלו לקבל מאיתנו את הייעוץ המקצועי והאדיב ביותר בתחום זה של פתרונות חימום ומשאבות חום לבריכות שחייה. בסופו של דבר, אתם לא מעוניינים להתפשר על החוויה שלכם בבריכה, ואנחנו כאן בדיוק בכדי לספק מענה לצורך הזה. רחצה נעימה ובהצלחה! 

רוצים לדבר איתנו?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !