מערכות הסקה – מידע מקיף

החורף כבר אוטוטו בפתח, ואף אחד לא במתח כי נבחרו אמצעי הסקה מתאימים למבנה, או לבית. ורגע לפני שמחליטים על אמצעי הסקה שישרת אתכם למשך שנים רבות קדימה, יהיה חשוב להכיר את ההבדלים ביניהם. אם לא לפרטי פרטים, אז לפחות באופן כללי. 

מאחר שישנם סוגים באמת רבים ומגוונים של אמצעי הסקה, אתם תצטרכו את כל המידע בכדי שתוכלו לבחור נכון את אמצעי ההסקה שיחמם את ביתכם בחורף. וכשמדברים על אמצעי הסקה, מדברים למשל על חימום תת רצפתי על בסיס מים, חשמל, גז, משאבות חום ועוד. כיצד תבחרו את אמצעי ההסקה האידיאלי לביתכם? ובכן, כבר עכשיו נאמר לכם שתמיד יהיה מומלץ לקבל סיוע מקצועי, כמובן שעדיף מחברות ותיקות בשוק ובעלות מוניטין רב שנים. 

 

מידע כללי על אמצעי הסקה למבנים ומשרדים

בואו נכיר קצת יותר מקרוב את אמצעי ההסקה השונים שקיימים כיום בשוק, כולל אמצעי הסקה וחימום שנחשבים ומוגדרים אקולוגיים וידידותיים לסביבה. בין אם אתם צריכים לחמם מבנה קטן או גדול יותר, בכל מקרה תמיד יהיה את הצורך להתאים את אמצעי ההסקה השונים למבנה עצמו, או לחלל שיש צורך לחמם. 

נכון ל-2020, במקרים רבים אנשים מעדיפים לבחור את אותם אמצעי הסקה הנחשבים אקולוגיים וידידותיים לסביבה. בבואכם לבחור את אמצעי ההסקה שישרת אתכם ויחמם אתכם בלילות הקרים, אתם כמובן תצטרכו לבחור את אותו אמצעי הסקה לאחר שתבצעו את סקר השוק הנכון.

 

מידע שיש לברר לפני התקנת אמצעי הסקה לבתים

אתם כנראה תבררו את כל הפרטים השונים, בין אם אתם מעוניינים להתקין חימום תת רצפתי על בסיס מים, חשמל או אפילו אמצעי הסקה על בסיס גז. בעוד שבשנים עברו כנראה שהייתם צריכים לפרק את כל הבלטות, או את הפרקט בכדי להתקין חימום תת רצפתי, בימינו לא תמיד תהיינה החובה לעשות את זה. 

במקרים רבים ובסיוע המקצועי הנכון, יהיה ניתן להתקין חימום תת רצפתי גם ללא פירוקים של הבלטות והפרקטים בדירה. באותה הנשימה, כשמזכירים אמצעי הסקה, חובה לדבר גם על מזגנים ופתרונות מיזוג למבנים.

 

מה חשוב לשאול לפני התקנת פתרונות חימום והסקה לבית?

האם עדיף להתקין מזגן חדש ועוצמתי? האם משאבות חום מתחת לרצפה יהיו פתרון יעיל יותר? מה לגבי חיסכון באנרגיית חשמל, מי יותר בזבזני ביניהם? שאלות מצוינות, עליהן ניתן את התשובות עכשיו ונתחיל עם הנושא של חיסכון באנרגיית חשמל. 

בניגוד למזגנים, אמצעי הסקה כמו משאבות חום וחימום תת רצפתי אינם צורכים אנרגיית חשמל מרובה. אין ספק, ב"קרב" הזה על חיסכון באנרגיית חשמל, מזגנים מפסידים ובגדול. המזגנים כמעט תמיד יהיו בזבזניים יותר מאשר אמצעי הסקה כמו חימום תת רצפתי על בסיס מים. 

 

עד כמה חסכוניים אמצעי ההסקה השונים שקיימים בשוק?

למעשה, מעבר למערכת השליטה של חימום תת רצפתי (שצורכת חשמל מינימלי), סוגי אמצעי ההסקה האלו לא יצרכו שום אנרגיית חשמל. בכל מקרה, בין אם אתם מעוניינים להתקין בביתכם או במשרד אמצעי הסקה מסוג כזה או אחר, אנחנו מזמינים אתכם להתייעץ עמנו, חברת סאן שיין פתרונות חימום לבית, לאמבטיה, אמצעי הסקה, חימום תת רצפתי ועוד. 

בסופו של דבר, אין יותר נעים מאשר חורף חם וחמים, שגם לא מצריך ממכם תשלומי חשבונות חשמל גבוהים. אם אתם מעוניינים לחסוך באנרגיית חשמל וגם להישאר חמימים, אתם מחפשים אחר אותם אמצעי הסקה שחברת סאן שיין משווקת. אנחנו זמינים גם בעבור ייעוץ, צרו עמנו קשר עוד היום, בהצלחה ושיהיה חורף נעים!  

רוצים לדבר איתנו?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !