חימום תת רצפתי בטכנולוגית אינפרא אדום

מחפשים אחר התקנת חימום תת מתחת למרצפות? הכירו עוד היום את השיטה הנקראת חימום תת רצפתי בטכנולוגית אינפרא (אינפרה) אדום, שזו למעשה אחת השיטות היעילות ביותר עבור חימום הבית והסקתו. בואו נסביר במה מדובר. 

אם אתם מחפשים אחר פתרונות חימום ומעוניינים לחסוך גם באנרגיית חשמל, אנחנו מזמינים אתכם להכיר עוד היום פתרון חימום אידיאלי הנקרא חימום תת רצפתי. בעוד שחלקנו עדיין מפעילים מזגנים ומתייבשים מהאוויר החנוק שהם מייצרים, אנשים אחרים כבר מזמן הבינו שחימום תת רצפתי באינפרה אדום הוא השיטה היעילה ביותר לחימום אחיד, מאוזן וחסכוני (כשאומרים חסכוני, הכוונה שזה מותנה בשימוש, כמובן). אז מה זה בעצם חימום מתחת לרצפה בעזרת אינפרא אדום? כל המידע לפניכם:

 

התקנת חימום מתחת לרצפה: מה זה בעצם אינפרא אדום?

בספקטרום האלקטרומגנטי קיימים טווחים שונים של תדרים, שהם בעצם מייצרים קרינה אלקטרומגנטית ברמות כאלו ואחרות.

למשל, רנטגן, אינפרה אדום, גלי מיקרוגל וגלי רדיו, הם כולם נכללים בספקטרום האלקטרומגנטי, כמו גם קרינת גמא, אולטרה סגול ואור השמש הנראה לעין באופן טבעי. 

העקרונות האלו למעשה מבוססים בחימום התת רצפתי בטכנולוגיית אינפרה אדום, כך שלמעשה אתם נהנים מפתרונות חימום מושלמים שמייצרים שדה אלקטרומגנטי מאוזן ומרגיש טבעי.

בניגוד למזגנים אשר נוטים "לחנוק" את האוויר, החימום הנוצר כתוצאה מהפעלת חימום תת רצפות הוא הרבה יותר נעים.

מידע חימום תת רצפתי אינפרא אדום

 

אוויר חנוק מהמזגן? לא קיים בחימום מתחת לרצפה

כולנו מכירים את התחושה הזאת שנוצרת בבית כאשר מפעילים מזגן ביום קר. ממש בתום מספר רגעים, כבר כל הבית חנוק ונדרש לכבות את המזגן בכדי שיהיה בכלל אפשרי לנשום.

פתרונות חימום מתחת לרצפה לא מייצרים את התחושות האלו, במיוחד אם מדובר בפתרונו כמו חימום בעזרת אינפרה אדום. 

מעבר לכך שחלל הבית נשאר מאוזן ומחומם באופן מאוד נעים, חשוב גם לדבר על משהו נוסף. בפעמים מסוימות, תגובות אלרגניות נוצרות ומחמירות אצל אנשים כשהם מפעילים מזגן בבית.

שימו לב, ברגע שאתם מפעילים את המזגן שלכם בבית, אתם למעשה גורמים למיליוני חלקיקי אבק ואבקנים לעוף בבית ולהתעופף לכל עבר.

 

למה זה גורם, אותה התעופפות של חלקיקי אבק ואבקנים?

ניחשתם כנראה נכון, להחמרה של תגובות אלרגניות אצל אנשים אשר סובלים מאלרגיות בעונות המעבר ובמהלך השנה.

אתם מוזמנים לשכוח מכל אותם חסרונות שקיימים בהתקנת מזגן, אתם מוזמנים להתקדם הלאה לפתרונות החימום הכי אידיאליים שקיימים כיום. 

חשוב מאוד לדעת, כשמדברים על התקנת מערכות חימום תת רצפתיות, למעשה מדברים על כך שיהיה הכי מומלץ להתקין את המערכות האלו בזמן בניית הבית או הדירה. 

 

ואם לא התקנו חימום רצפה כשבנינו את הבית?

אם נזכרתם מעט מאוחר ולא התקנתם חימום תת רצפתי בעת בניית הבית, זה עדיין לא אבוד. אם תרצו למשל להתקין מערכות חימום תת רצפה העובדות על שיטה של חימום על מים וחשמל, זה בהחלט יהיה אפשרי.

יחד עם זאת, קחו בחשבון שאם לא התקנתם את המערכות האלו בעת בניית הבית, אתם תצטרכו לפרק את כל המרצפות בבית בזמן ההתקנה המאוחרת. 

יחד עם זאת, אם מדובר בחברת התקנות מקצועית, הפירוק של המרצפות ייעשה במקצועיות רבה ותוך כדי עדינות מרבית.

בנקודה הזו, אנחנו מזמינים אתכם להסתייע בצוות המומחים שלנו, של חברת סאן שיין – התקנת חימום תת רצפתי אינפרה אדום בפריסה ארצית.

אנחנו כאן עבור התייעצות, עבור הצעת מחיר לחימום רצפה אינפרא אדום וכל מה שתצטרכו. בהצלחה, שיהיה חורף חמים ונעים! 

רוצים לדבר איתנו?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !