מחירים ועלויות

מעוניינים בהתקנת חימום תת רצפתי חשמלי, או חימום מתחת לרצפה בבית שמבוסס על צנרת מים? כמו בכל תחום וכמו לפני שרוכשים כל מוצר, גם כאן יהיה כדאי לעשות סקר שוק ולברר מספר דברים, כולל מחירים של חימום תחת מרצפות. בואו נדבר על התקנת פתרונות חימום בבית. 

יש לא מעט שאלות נפוצות בנוגע לנושאי חימום תת רצפתי, פתרון החימום הכי אידיאלי שקיים כיום בתחום של פתרונות חימום לבית ולמשרדים. בין אם אתם מתכננים התקנת חימום חשמלי מתחת לרצפה, או חימום מים מתחת למרצפות בבית, אנחנו ממליצים לקרוא קודם כל את כל המידע החשוב, ורק לאחר מכן לבחור התקנת חימום תת רצפתי בבית. 

 

מידע לגבי חימום מתחת למרצפות ומחירים

מחפשים מידע נוסף ומחירים? באופן כללי ולפני שנכנסים לפרטים המעניינים, חשוב לזכור שבעוד שישנה את העלות של התקנת חימום תת רצפתי בבית (חשמלי או מים), ישנן גם עלויות מסוימות עבור התפעול של המערכות האלו. 

אם כך, כשמדברים על מחירים של חימום תת רצפתי לבית ולמשרד, קודם כל בודקים את המחיר של המערכת עצמה, ולאחר מכן יהיה ניתן לבדוק את העלויות של התפעול של אותה מערכת. אם בחרתם להתקין בבית מערכת חימום מתחת לרצפה שעובדת על אנרגיית חשמל, אתם כנראה מעוניינים לחמם חדר אחד או שניים. במילים אחרות, בדרך כלל אנשים מתקינים מערכות חימום תת רצפתי חשמליות כשהם מעוניינים לחמם חלל יחסית קטן.

 

האם כדאי להתקין חימום תת רצפתי חשמלי? כמה יעלה אם כן?

כלל אצבע? מעל 150 מ"ר יהיה עדיף להתקין מערכות מבוססות מים. לידיעתכם, התקנת מערכות חימום תת רצפתי חשמליות ב-3 חדרים, תעלה לכם מחיר ממוצע של 6,000 ₪.  עלות התפעול של החשמל? בערך 14 ₪ ביממה, אבל חשוב לזכור שזהו נתון שבהחלט עשוי להשתנות מבית לבית, ממשרד למשרד. 

מעוניינים לחמם רק את חדר האמבטיה? אלו המחירים עבורכם בממוצע בשוק: חימום חדר הרחצה יעלה בערך 3,500 ₪, בעוד שהמחיר הזה בדרך כלל יכלול התקנת חימום תת רצפתי עם חברת סאן שיין, מחמם מגבות ומפשיר אדים לראי המקלחת. עלות התפעול מבחינת צריכת החשמל? בערך 3.5 ₪ ליום.

 

חשוב לזכור: עלויות תפעול משתנות ממבנה למבנה

חשוב להזכיר, המחירים שאנחנו מציינים כאן למעלה עשויים להשתנות ובהחלט משתנים מבית לבית וממשרד למשרד. בעוד שהתקנת חימום תת רצפתי עשויה לעלות X ₪ בבית אחד, בית אחר יצריך התקנה שונה שתעלה Y ₪. 

בכל מקרה, כשתיצרו קשר עם צוות ההתקנות של חברת סאן שיין, תוכלו כמובן לקבל הצעת מחיר קונקרטית ורלוונטית לביתכם או למשרדכם. בכדי שיהיה לכולנו קל יותר להבין, נפשט את זה בכמה מילים פשוטות: חימום תת רצפתי בעזרת מים, התקנתו תהיה יקרה יותר מאשר חימום תת רצפתי חשמלי. יחד עם זאת, לחימום תת רצפתי חשמלי נלוות גם עלויות תפעול חשמל (בדרך כלל מאוד זולות, נתון שמשתנה בהתאם לצריכה שלכם ובהתאם לתנאים אקולוגיים שונים וסביבתיים).

 

התקנת חימום תת רצפתי מים – יקר יותר מחשמלי

בעוד שחימום מבוסס מים לא יהיה מלווה בעלויות תפעול של חשמל, ההתקנה עצמה תהיה יקרה יותר. מעבר לכך, חשוב לזכור כי חימום מבוסס מים נועד בדרך כלל לדירות שגודלן עולה על 150 מ"ר, ככה שאם אתם מתגוררים בדירה קטנה, בכל מקרה יהיה מומלץ להתקין מערכת חשמלית. 

צריכים מידע נוסף או הצעת מחיר על התקנת חימום מתחת לרצפה? אתם מוזמנים ליצור עוד היום קשר עם חברת סאן שיין – התקנות חימום תחת מרצפות בכל הארץ. החברה מחזיקה בניסיון רב שנים ובמקצועיות חסרת דופי, וגם אתן מוזמנים להיות הלקוחות המרוצים הבאים של החברה. 

 

התקנת חימום מתחת למרצפות בפריסה ארצית

לא משנה היכן אתם מתגוררים, אתם לא רוצים שיהיה לכם קר בחורף. לכן, חברת סאן שיין מבצעת התקנות חימום מתחת לרצפות בפריסה ארצית. אתם מוזמנים כבר עכשיו לקבל הצעת מחיר על התקנת פתרונות חימום בבית ובמשרד. 

ניתן לבקש מהחברה רשימת לקוחות ממליצים, דרכה תוכלו ליצור קשר עם לקוחות החברה שכיום כבר נהנים מחימום אידיאלי בבית, שמתפזר בצורה מחולקת, מאוזנת ושווה. בהצלחה ושיהיה חימום נעים עם חברת סאן שיין!

רוצים לדבר איתנו?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !