חימום תת רצפתי על בסיס מים

שמעתם על חימום תת רצפתי ולא לגמרי הבנתם במה מדובר? בואו נדבר על חימום הבית באמצעות קווי צנרת מים מחוממים, כיצד זה עובד? חברת סאן שיין – התקנת חימום מתחת לרצפות בפריסה ארצית ובניסיון מקצועי ללא רבב.

אין ספק, חימום תת רצפתי מהווה כיום את פתרון החימום האידיאלי. בעוד שפתרון חימום זה מושלם עבור בתים פרטיים ודירות בכל הגדלים, הוא גם מאוד מתאים עבור משרדים גדולים ובתי עסקים שונים. חימום מתחת לרצפה יכול להתבסס על צריכה של אנרגיית חשמל, אבל באפשרותכם גם לבחור התקנת חימום תת רצפתי על בסיס מים. כיצד זה יעבוד, והאם יהיה צורך לפרק משהו בבית עבור ההתקנה של גופי החימום? בואו נדבר על זה:

 

התקנת חימום מתחת לרצפה בבית: מה חשוב לדעת?

בבואכם להתקין מערכות חימום בבית, קודם כל חשוב לזכור שתמיד יהיה צורך לפרק משהו, לשבור חלק מהקיר, לקדוח בקירות וכדומה. כשמתקינים חימום תת רצפתי, העובדה הזו לא שונה בהרבה. התקנת סוג החימום הזה מצריכה מהמתקינים לפרק את המרצפות בבית, תחתיהן יהיה ניתן להתקין את קווי הצנרת של כל יחידות ושטחי החימום בבית שלכם. 

קווי הצנרת עצמם מובלים תחת המרצפות, בעוד שבמקביל מחברים את אותם קווי צנרת למרכזיית מים ייעודית (מותקנת אחת כזאת בכל קומה).הזרימה של המים מתבצעת במעגל סגור באופן הזה: עבור כל יחידת שטח חימום הבית, חברת סאן שיין פורסת קווי-צינורות שיוצאים מהצד האחד של מרכזיית המים. 

מידע חימום תת רצפתי מים

 

חימום בתים בעזרת מערכות חכמות מבוססות מים

מאחר ואותם קווי צינורות עובדים במעגל סגור, הם חוזרים בחלק השני שלהם חזרה למרכזיית המים הייעודית. כך למעשה מובלים המים המחוממים מתחת לכל הבית (או בחדרים שבחרתם להתקין בהם את המערכות של החימום). 

כעת, נשאלת השאלה: האם מתפתחת חלודה או קורוזיה במשך השנים, שתחייב אתכם לפרק שוב את המרצפות ולהחליף קווי צנרת חימום? לא. המרכזייה של המים מיוצרת מחומרי פליז איכותיים ביותר, שנחשבים עמידים מאוד בפני קורוזיה. אל מרכזיית המים יהיה צורך לחבר את האלמנטים הבאים:

  • ברזים חשמליים
  • שסתומים
  • ווסתי זרימה
  • מדי זרימה
  • אם יש צורך – משאבות סחרור

 

ממה מיוצרת צנרת המים מתחת למרצפות?

צנרת החימום התת רצפתי שחברת סאן שיין חימום תת רצפתי מתקינה אצלכם בבית, למעשה עשויה מסוגים איכותיים ביותר של צנרת עם ליבה של אלומיניום. גם אם תנאי העבודה הם מאוד סיזיפיים או קשים, לצנרת קיימת שכבת הגנה חיצונית ומיוחדת, שנחשבת מאוד עמידה בפני קורוזיה, חלודה ונזקים פוטנציאליים אחרים. 

השכבה הפנימית של הצנרת עשויה מחומרים חלקים במיוחד, מה שמבטיח קיזוז הפסדים של לחץ מים בצנרת. במילים פשוטות יותר, הזרימה של המים בתוך קווי הצנרת תהיה תקינה, מה שיוביל לחימום אחיד בכל חלל החדר. 

 

יתרונות שימוש בפתרונות חימום מתחת למרצפות

תרכובת האלומיניום הזו, ממנה עשויות צנרות חימום תת רצפתי מבוסס מים, למעשה מאפשרת פעולה תקינה של הצנרת וללא נזילות מים בעתיד. מאחר וישנה אטימות של 100% לחמצן, ישנה מניעה מוחלטת של התפתחות קורוזיה בקווי הצנרת. 

מעבר לכך, תרכובת האלומיניום מאפשרת עמידות מאוד גבוהה בפני טמפרטורות גבוהות. לרוב, לא יהיה בעיה להעמיד את צנרת המים במבחן תחת 110 מעלות צלזיוס. נתון בהחלט מרשים. רוצים לדבר על אחריות? חברת סאן שיין נותנת לכם 15 שנות אחריות (זה נתון שלקחתי מהאתר ששלחת לי – אתה מוזמן לשנות אם זה לא נכון) על התקנת חימום תת רצפתי לבתים, למשרדים ועוד.

 

התקנת גופי חימום מבוססי מים מתחת לרצפה

אם מדברים על מקצועיות, חברת סאן שיין מתקינה פתרונות חימום לבתים כבר שנים ארוכות ומשאירה מאחוריה שובל של לקוחות מרוצים, אתם מוזמנים לבקש רשימת לקוחות ממליצים. החברה תשמח לספק לכם רשימה של לקוחות שכבר התקינו חימום תת רצפתי בבתים ובמשרדים, וכיום נהנים מניצולת אידאלית של אנרגיית חשמל בבית. 

מעבר לכך, הם גם נהנים מסוג החימום הכי אפקטיבי ונעים שיש. צריכים מידע נוסף? אנחנו ממליצים ליצור קשר עם צוות מקצועי בלבד של התקנת חימום מתחת לרצפה, אל תתפשרו על איכות ההתקנה והמקצועיות שלה. אתם לא רוצים שייגרמו נזקים למרצפות הבית ולבית עצמו. בהצלחה!

רוצים לדבר איתנו?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !